Třífázové elektromotory by neměly chybět ve vaším provozu

hala

Elektromotory se v uplynulých letech staly nedílnou součástí mnoha průmyslových odvětví. Přičemž se odhaduje, že tato zařízení spotřebují až 75% z celkové produkce elektrické energie na celém světě. V našem produktovém portfoliu nabízíme zájemcům více typů kvalitních elektromotorů s různými výkonnostními parametry. A to od 0,1 kW do 40 000 kW (40 MW), jakož i další související sortiment.

VYBO Electric – třífázové elektromotory

Třífázové elektromotory mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích, kde jsou vyhledávány zejména pro svou efektivitu, spolehlivost a hospodárnost. Společnost výbo Electric je stabilním hráčem na trhu s elektromotory a pro naše zákazníky máme v nabídce kvalitní aplikace splňují kritéria vysoké kvality za dostupnou cenu. U nás najdete třífázové elektromotory špičkové kvality s moderním řešením pohonných jednotek, různými funkčními prvky a výkonnostními parametry.

Expresně až k vám domů

Všechna provedení máme k dispozici u nás na skladě, díky čemuž jsme schopni odeslat vám vybrané zboží ihned po jeho objednání. Uvedeným postupem výrazně zkracujeme dodací lhůty, které by v jiném případě mohly trvat i několik týdnů. Společnost VYBO Electric se může pochlubit i největším skladem elektromotorů na území Slovenska a našich zákazníků určitě potěší i nízké přepravní ceny. Pro via informací nás kontaktuje, nebo navštivte naši webovou stránku: https://www.elektro-motor.cz/kategoria-produktu/elektromotory-velkych-vykonu-200kw-250kw-315kw-400kw-450kw/

V případě zájmu o jakékoliv zboží z našeho produktového portfolia: elektromotory – jednofázové, třífázové, kroužkové elektromotory, elektromotory s velkým výkonem, elektromotory vhodné do prostředí s rizikem výbuchu, vibrační motory a další typy elektromotorů, frekvenčních měničů, softstartéry, elektropřevodovky, pohony na mlýnky na maso a jiné, kontaktujte nás, rádi vám se vším poradíme a společně vždy najdeme optimální řešení pro vaši provoz a podnikání.

Děkujeme vám za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi!


Zdroj: https://elektro-motor.cz/, https://pixabay.com/

You Might Also Like