Outdoor shop Bratislava a klimatická změna

otudoor shop bratislava

V časech změny klimatu můžeme my, obyčejní smrtelníci, udělat pro planetu alespoň něco na zmírnění dopadů dlouhotrvajícího všelidského konzumního záchvatu. Například méně jezdit autem. Nepoužívat jednorázové výrobky. Nenakupovat milión levných hadrů z Bangladéše. Ušetřit peníze na zbytečnostech a investovat je do potřebných věcí. A co s tím má outdoor shop někde v Bratislavě?

Je to jednoduché. Outdoorshop Wilderoben v Bratislavě má ​​od začátku jasnou filozofii. Když ho Silvo Behúň v roce 2018 zakládal, věděl přesně, že svým byznysem nechce bezmyšlenkovitě přispívat k ekologické stopě a zvyšovat obrátky prodeje akcemi, výprodeji a jinými pastmi na zákazníky. A hlavně, že hodlá nabízet zboží, které se jinde na Slovensku povětšinou nedá koupit. Všechny outdoor značky, které do svého shopu vybral, se vyznačují silným postojem v oblasti ochrany životního prostředí, férovosti a udržitelností. Vždyť jen si čekněte: Patagonia, Danner, Topo Designs, Looking for Wild, United by Blue či Hydroflask. A to nejsou všechny.

bratislava outdoor shop
Pan majitel má modeling jako side-job: nová kolekce košil Topo Designs v odstínu ČSAD blue

Přečtěte si také: Kvalitná bunda ťa nenechá v štichu


Pokud máš tyto hodnoty vysoko na svém žebříčku, tak zavítej do outdoor shopu na Páričkova 24 v Bratislavě. Přivítá tě atmosféra, jakou bys chtěl zažít v každém obchodě. Promakaný interiér, dobrosrdeční a vysmátí lidé a maximální ochota směrem k zákazníkovi – to vše zahřeje u srdce. A když odtud odejdeš s větrovkou, kalhotami, botami do hor či batohem, můžeš vzít jed na to, že ti budou dělat radost ještě dlouhá léta. Věci jsou z certifikovaných materiálů (např. Certifikát bluesign), často s vysokým, až 100% podílem recyklovaného obsahu. Značky, které najdeš v tomto outdoor obchodě všechny kladou nekompromisní kritéria na kvalitu a odolnost svých produktů a některé z nich to dokonce pojišťují doživotní zárukou.

bratislava sportove oblecenie
Lezecké kalhoty francouzské značky Looking for Wild

Tak už víš, jak snížit svůj příspěvek k ekologické stopě lidstva. A bonus k tomu: zároveň přispěješ na ochranu slovenských lesů. Tento bratislavský outdoor shop totiž dává 1 % ze zisku ročně + celý zisk z akcí jako Green Friday nebo Dobrý trh Lesoochranářskému seskupení VLK, které dlouhodobě prosazuje bezzásahovost v našich lesích. Zaslouží si to. Pokud ti chybí nějaká část outdoor výbavy, běž si vybrat: https://wilderoben.com/sk/


Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like